Sunday, October 11, 2009

Pražské jaro

V piatok sme sa stretli v Prahe pri príležitosti Luckiných okrúhlych narodenín a zároveň (ako napovie fotka torty) druhého výročia vzniku TNT. klik

LINK NA FOTKY. Perfektná akcia :)

5 comments:

Jorge said...

Ahoj všem. Takže.. Hlavně... dodatečně Vše nejlepší k narozeninám Lucko!!! Akcička se koukám vydařila. Posledních 14 dní jsem totálně "off". Za týden nastupuju do novyho jobu a ty poslední dny "prázdnin" mám od rána do večera vyplněny prací na domě a spoustou dalších blbin co musim pořešit dokud mám na to ještě čas... Hergot - koukám,že moje "blogaření" se smrsklo na to, že sem jednou za měsíc napíšu, že nemám čas... no je to bída :-( Mějte se prima Maniaci.

Goblin said...

Ahojky. Takže taktéž vše nejlepší Lucko. Je to škoda, že jsem to nevěděl byl jsem zrovna v Praze a tohle vědět tak sem se aspoň nachvilku zastavil sakra.

Lucky said...

Děkuji za přáníčko :) Jorgíto... já jsem s časem taky špatná, až si drbu hlavu jak jsem tu slibovala, a .... prostě sypu si popel n ahlavu :D
ale prostě penzion, škola ( ta teda spíš v pohodě) ale nestíham ani jezdit... )
Goblí.. jáááááj, tak to mě ale mrzí... tak sem napiš, když budeš výletovat do Práglu, třeba zase něco podniknem...

BO² said...

Hi,very nice pistures:)) . I hope one day we will see asl and me on pictures like this with you together. TNT forever

Goblin said...

Lucinko ještě dodatečně se omlouvám, že jsem nedorazil i přesto že mě Klráka o tvých narozkách říkala cca měsíc dopředu a má lenost a nezodpovědnost mě přinutila na to zapomenout a zeptat se tě kdy a kde se to bude konat. Takže se moc omlouvám a budu se snažit při nějakém našem setkání ti to vynahradit i s dárečkem :P.